erb
Koně - hřebci, testace, prodej
Drobečková navigace

Úvod > Plemenní hřebci

Plemenní hřebci


  • Přirozená plemenitba

    Podmínky přirozené plemenitby

     

    AP – Hřebci jsou zařazeni do Akceleračního programu

    EU registrační číslo inseminační stanice

    SOSH Písek
    CZ 317 900 22

    Zemský hřebčinec Písek 
    U Hřebčince 479
    397 01 Písek

    tel. +420 382 214 121
    fax. +420 382 212 571

    e-mail: hrebcinec.pisek@quick.cz

    GZ – Hřebci jsou zařazeni do genových zdrojů
    ČT – český teplokrevník
    CS – slovenský teplokrevník
    KK – kůň kinský
    STRKL – starokladrubský kůň
    ČMB – českomoravský belgický kůň
    N – norik

     

     

     

  • Inseminace zmraženým spermatem

    Jméno hřebce Plemeno Otec - Otec matky Cena za dávku
    567 Bentley KWPN Purioso - Granat 1000,- Kč
    33 Blatec dubský ČT Blatec xx - Dolling 200,- Kč
    582 Ceasar BAVAR Cosinus - Periander 600,- Kč
    662 Carbido RHEIN Capitano - Argentinus 600,- Kč
    410 Carol HOLST Cascadeur - Ramiro 800,- Kč
    235 Dietward-7 ČT Dietward - Almhirt l 400,- Kč
    270 Diktant slatiňanský ČT Diktant lll - Varin xx 600,- Kč
    592 Este KWPN Esteban - Marinier 1000,- Kč
    5063 Gracio SF Narcos ll - Fujiyama xx 1000,- Kč
    5017 Guillaume Tell SF Le Tyrol xx - Majesteaux 800,- Kč
    160 Kornett ZFDP Kosmos - Tower 200,- Kč
    900 Landino HOLST Landgraf l - Lido 800,- Kč
    536 Lopez - 17 ČT Lopez - Alme Z 700,- Kč
    1154 Quick Lauro Z ZANG Quick Star - Lauriston 4000,- Kč
    853 Shagya XXll-19 SHAG Shagya XXll - Siglavy Bag 900,- Kč
    290 Walzerkönig HANN Wenzel - Arsenik 800,- Kč
    201 Rytíř z Lán - 2 N 1077 Rytíř 1 - Šremf l 200,- Kč
    589 Madit HFLG Madit - Ahorn 400,- Kč
    917 Simel HFLG Sigg - Galant 16 400,- Kč
    148 Wulf HFLG Weltxind - Nadin 200,- Kč
    2115 Zaval v.h. Enkershof WpBr Orchard (G) Wildeman - De Goede Ree Now or Never 1 300,- Kč
    1942 Warness KWPN Warrant - Larino  3 000,-Kč 
    1345 Heartbreak ZH BWP Heartbreakerr - Darco 10 000,- Kč
  • Seznam stanic přirozené plemenitby pro rok 2022

     

    776 Arlott Shetland pony 1997 Radek Janda, Zdeslav 10, 340 15 Poleň stanice Shetland pony   Plzeňský Klatovy  
    957 Philip Shetland pony 2000 Zdeňka Štěpánová, Podhora 6, 294 13 Mohelnice nad Jizerou stanice Shetland pony   Mladá Boleslav  
    993 Midas ČMB 2002 Michal Orava, Zehuby 11,286 01 Čáslav stanice ČMB   Kutná Hora  
    1061 Brynet SN 2003 Renáta Novotná, Velmovice 31, 391 55 Chýnov stanice SN   Tábor  
    1139 Przedswit Libor ČT 2003 Josef Richter, Janovice u Trutnova 542 34 stanice ČT   Královéhradecký Trutnov  
    1155 Vespan Norik 2004 Maršálková Lenka, Pečetín 13, 339 01 Bolešiny stanice Norik   Plzeňský Klatovy  
    1231 Przedswit Lionel ČT 2004 Luděk Musil, Krevlický Dvůr 30, Velká Bíteš 959 01 stanice ČT   Vysočina Žďár nad Sázavou  
    1334 Direkt Norik 2006 Zuzana Juráňová, Ekofarma Lomnice, Lomnice 30, 793 02  stanice Norik   Moravskoslezský Bruntál  
    1437 Maral ČMB 2007 Libor Machala, pplk. Štěrby 957, 698 01 Veselí nad Moravou stanice ČMB   JM Hodonín  
    1445 Streit Norik 2007 Přirozená plemenitba ZH Písek Norik   Písek  
    1449 Caro ZH ČT 2007 Helena Lahodná, Děpoltovice 1, 362 25 stanice ČT, CS   Karlovarský Karlovy Vary  
    1557 Crawfordastral KWPN 2007 Libor Marek, Chodovlice 57, 411 15, Třebivlice stanice ČT   Ústecký Litoměřice  
    1558 Galandro ZH ČT 2007 Přirozená plemenitba stanice ČT, CS   Písek  
    1573 Gurgul Haidar Hucul 2007 Přirozená plemenitba ZH Písek Hucul   Písek  
    1704 Sapér ČMB 2009 Lukáš Píša, Panoší Újezd 36, 270 21 Pavlíkov stanice ČMB   Rakovník  
    1705 Šumík Norik 2009 Zdeněk Janda, Ostřetín 37, 330 41, Bezvěrov stanice Norik   Plzeňský Plzeň - sever  
    1706 Scheron Norik 2009 Luděk Musil, Krevlický Dvůr 30, Velká Bíteš 959 01 stanice Norik   Vysočina Žďár nad Sázavou  
    1835 Patriot ČMB 2010 Přirozená plemenitba ZH Písek ČMB   Písek  
    1957 Nerouš SN 2011 Lukáš Boháč, Dolní Hedeč 52, 561 69 Králíky stanice SN   Pardubický Ústí nad Orlicí  
    2050 Gulden ZH ČT 2011 Miroslav Balcárek, Fučíkova 253, 411 55 Terezín stanice ČT   Ústecký Litoměřice  
    2065 Nikon Norik 2012 Josef Hradec, Dolní Jelení 42, 534 01 Horní Jelení stanice Norik   Pardubický Pardubice  
    2083 Friars Power of Dreams WmP sekce A 2000 Přirozená plemenitba ZH Písek WmP sekce A Cizí Písek  
    2201 Korbík ČMB 2013 Přirozená plemenitba ZH Písek ČMB   Písek  
    2203 Šimon Norik 2013 Radek Janda, Zdeslav 10, 340 15 Poleň stanice Norik   Plzeňský Klatovy  
    2318 Wendelín Norik 2014 Luděk Musil, Krevlický Dvůr 30, Velká Bíteš 959 01 stanice Norik   Vysočina Žďár nad Sázavou  
    2319 Merlot ČMB 2014 Jan Vlach, Jetřichov 12, 549 83 Meziměstí u Broumova stanice ČMB   Královéhradecký Náchod  
    2320 Brocco SN 2014 Jitka Witczakova, Božanov 188, 549 74, Božanov stanice SN   Královéhradecký Náchod  
    2443 Venouš Norik 2015 Luděk Musil, Krevlický Dvůr 30, Velká Bíteš 959 01 stanice Norik   Vysočina Žďár nad Sázavou  
    2687 Wrangler ZH ČT 2016 Přirozená plemenitba ZH Písek ČT   Písek  
    2697 Nix SN 2016 Josef Hradec, Dolní Jelení 42, 534 01 Horní Jelení stanice SN   Pardubický Pardubice  
    2799 Streit z Hvozdna Norik 2018 Pavel Rittich, Dubina 26, Šemnice, 362 72 Kyselka stanice Norik   Karlovarský Karlovy Vary  
    2955 Bošar ČMB 2004 Tomáš Matúš, Prakšice 179, 687 56 Uherské Hradiště stanice ČMB   Zlínský Uherské Hradiště  
     2925 Bonus ČMB 2019 Přirozená plemenitba ZH Písek ČMB   Písek  
     2927 Agram z Lipský ČMB 2019 Přirozená plemenitba ZH Písek ČMB   Písek  

Fulltextové vyhledávání