erb
Koně - hřebci, testace, prodej
Drobečková navigace

Úvod > Plemenní hřebci > Seznam stanic přirozené plemenitby pro rok 2022

Seznam stanic přirozené plemenitby pro rok 2022

 

776 Arlott Shetland pony 1997 Radek Janda, Zdeslav 10, 340 15 Poleň stanice Shetland pony   Plzeňský Klatovy  
957 Philip Shetland pony 2000 Zdeňka Štěpánová, Podhora 6, 294 13 Mohelnice nad Jizerou stanice Shetland pony   Mladá Boleslav  
993 Midas ČMB 2002 Michal Orava, Zehuby 11,286 01 Čáslav stanice ČMB   Kutná Hora  
1061 Brynet SN 2003 Renáta Novotná, Velmovice 31, 391 55 Chýnov stanice SN   Tábor  
1139 Przedswit Libor ČT 2003 Josef Richter, Janovice u Trutnova 542 34 stanice ČT   Královéhradecký Trutnov  
1155 Vespan Norik 2004 Maršálková Lenka, Pečetín 13, 339 01 Bolešiny stanice Norik   Plzeňský Klatovy  
1231 Przedswit Lionel ČT 2004 Luděk Musil, Krevlický Dvůr 30, Velká Bíteš 959 01 stanice ČT   Vysočina Žďár nad Sázavou  
1334 Direkt Norik 2006 Zuzana Juráňová, Ekofarma Lomnice, Lomnice 30, 793 02  stanice Norik   Moravskoslezský Bruntál  
1437 Maral ČMB 2007 Libor Machala, pplk. Štěrby 957, 698 01 Veselí nad Moravou stanice ČMB   JM Hodonín  
1445 Streit Norik 2007 Přirozená plemenitba ZH Písek Norik   Písek  
1449 Caro ZH ČT 2007 Helena Lahodná, Děpoltovice 1, 362 25 stanice ČT, CS   Karlovarský Karlovy Vary  
1557 Crawfordastral KWPN 2007 Libor Marek, Chodovlice 57, 411 15, Třebivlice stanice ČT   Ústecký Litoměřice  
1558 Galandro ZH ČT 2007 Přirozená plemenitba stanice ČT, CS   Písek  
1573 Gurgul Haidar Hucul 2007 Přirozená plemenitba ZH Písek Hucul   Písek  
1704 Sapér ČMB 2009 Lukáš Píša, Panoší Újezd 36, 270 21 Pavlíkov stanice ČMB   Rakovník  
1705 Šumík Norik 2009 Zdeněk Janda, Ostřetín 37, 330 41, Bezvěrov stanice Norik   Plzeňský Plzeň - sever  
1706 Scheron Norik 2009 Luděk Musil, Krevlický Dvůr 30, Velká Bíteš 959 01 stanice Norik   Vysočina Žďár nad Sázavou  
1835 Patriot ČMB 2010 Přirozená plemenitba ZH Písek ČMB   Písek  
1957 Nerouš SN 2011 Lukáš Boháč, Dolní Hedeč 52, 561 69 Králíky stanice SN   Pardubický Ústí nad Orlicí  
2050 Gulden ZH ČT 2011 Miroslav Balcárek, Fučíkova 253, 411 55 Terezín stanice ČT   Ústecký Litoměřice  
2065 Nikon Norik 2012 Josef Hradec, Dolní Jelení 42, 534 01 Horní Jelení stanice Norik   Pardubický Pardubice  
2083 Friars Power of Dreams WmP sekce A 2000 Přirozená plemenitba ZH Písek WmP sekce A Cizí Písek  
2201 Korbík ČMB 2013 Přirozená plemenitba ZH Písek ČMB   Písek  
2203 Šimon Norik 2013 Radek Janda, Zdeslav 10, 340 15 Poleň stanice Norik   Plzeňský Klatovy  
2318 Wendelín Norik 2014 Luděk Musil, Krevlický Dvůr 30, Velká Bíteš 959 01 stanice Norik   Vysočina Žďár nad Sázavou  
2319 Merlot ČMB 2014 Jan Vlach, Jetřichov 12, 549 83 Meziměstí u Broumova stanice ČMB   Královéhradecký Náchod  
2320 Brocco SN 2014 Jitka Witczakova, Božanov 188, 549 74, Božanov stanice SN   Královéhradecký Náchod  
2443 Venouš Norik 2015 Luděk Musil, Krevlický Dvůr 30, Velká Bíteš 959 01 stanice Norik   Vysočina Žďár nad Sázavou  
2687 Wrangler ZH ČT 2016 Přirozená plemenitba ZH Písek ČT   Písek  
2697 Nix SN 2016 Josef Hradec, Dolní Jelení 42, 534 01 Horní Jelení stanice SN   Pardubický Pardubice  
2799 Streit z Hvozdna Norik 2018 Pavel Rittich, Dubina 26, Šemnice, 362 72 Kyselka stanice Norik   Karlovarský Karlovy Vary  
2955 Bošar ČMB 2004 Tomáš Matúš, Prakšice 179, 687 56 Uherské Hradiště stanice ČMB   Zlínský Uherské Hradiště  
 2925 Bonus ČMB 2019 Přirozená plemenitba ZH Písek ČMB   Písek  
 2927 Agram z Lipský ČMB 2019 Přirozená plemenitba ZH Písek ČMB   Písek