erb
Koně - hřebci, testace, prodej
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Září v Zemském hřebčinci

Září v Zemském hřebčinciMěsíc září přináší do Zemského hřebčince pozvolné doznívání nabité letní sezóny. I nadále jsme tu pro vás při prohlídkách našeho unikátního areálu s průvodci – pravidelně PO, ST, PÁ a NE ve 14 hodin. Nově si můžete vstupenky zakoupit předem v online předprodeji přes portál www.centrumkultury.cz

V neděli 10. září nabízíme navíc při příležitosti akce Country festival v píseckém Letním kině prohlídky také v 10 a ve 12 hodin.

Pokračují i chovatelské a sportovní akce. V sobotu 16. září se do Písku sjedou účastníci Drezurních závodů. V jednotlivých soutěžích budou k vidění dospělí jezdci i děti na velkých koních a ponících. Děti a jejich rodiny si jistě užijí už 4. ročník Hřebčineckých ponyhrátek, který připravujeme na státní svátek 28. září od 10 hodin.

Samozřejmě pokračuje i příprava mladých koní. V úterý 12. září proběhne Kontrolní den 70denního testu mladých hřebců, v úterý 19. září se uskuteční Základní zkoušky výkonnosti chladnokrevných hřebců. Všechny akce jsou volně přístupné pro veřejnost. Těšíme se na Vás!