erb
Koně - hřebci, testace, prodej
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > O prázdninách do hřebčince

O prázdninách do hřebčincePokud hledáte zajímavé tipy na prázdninový program pro celou rodinu, navštivte Zemský hřebčinec v Písku. Tato jedinečná národní kulturní památka nabízí všem milovníkům koní a historie spoustu krásných zážitků. V době letních prázdnin pořádáme pravidelné komentované prohlídky pro veřejnost vždy ve středu, v pátek a neděli ve 14 hod., v neděli navíc také v 16 hod.

INFORMACE O PROHLÍDKÁCH

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Při prohlídce si s naším průvodcem projdete stáje, jízdárny i další prostory a dozvíte se vše o našich plemenných hřebcích. Letos poprvé zpřístupňujeme také původní originální sedlářskou dílnu. Do nádvoří hřebčince se navíc právě vrací Myslbekova legendární socha píseckého hřebce Arda II, která si v ateliérech Národní galerie v Praze prošla údržbou.

Kromě prohlídek nás můžete navštívit i v termínech konání nejrůznějších sportovních a chovatelských akcí, jako budou například Jezdecké skokové závody 6.-7. července, Drezurní závody 26.-28. července a řada dalších. Nejoblíbenější akcí pro širokou veřejnost bude Chovatelský den Zemského hřebčince v sobotu 24. srpna. 

KALENDÁŘ AKCÍ

Těšíme se na viděnou u koní!

TPT02177-77.jpg