erb
Koně - hřebci, testace, prodej
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Zápis klisen do plemenných knih

Datum konání: 21. 4. 2015

V úterý 21.4. 2015 se koná v ZH Písek zápis klisen do plemenných knih.



Prohlídky národní kulturní památky ZH Písek státní podnik

Těšíme se na Vás opět na pravidelných prohlídkách od 1.4. 2015



1558 Galandro ZH na halových závodech na Vondrově

1558 Galandro ZH (Guidam Sohn x Lopez 17) dnes na halových závodech na Vondrově zahájil svou letošní závodní sezónu a získal, v sedle se svým stálým jezdcem Ing. Jakubem Štěrbou, velmi pěkné druhé místo v ST*.



Čtverylka chladnokrevných plemeníků na Jezdeckém festivalu v Lysé nad Labem

Pro všechny, kteří nestihli včerejší vystoupení chladnokrevníků na Jezdeckém festivalu v Lysé nad Labem přinášíme alespoň video.



Přehlídky plemenných hřebců v plném proudu

Plemeníci Zemského hřebčince Písek se v sobotu 14. 3. zúčastnili XVIII. ročníku Přehlídky hřebců a koní všech plemen ve Štěnovickém Borku u Plzně.



1001 Cassini's Son-T

Plemenný hřebec 1001 Cassini's Son-T (Cassini I x Lorenz) bude od pátku 13.3. 2015 k dispozici chovatelům. Odběrové dny jsou pouze pondělí - středa - pátek.



XVI. Jihočeská přehlídka plemenných koní

Jako již tradičně se první březnovou sobotu sešli v Zemském hřebčinci v Písku chovatelé a příznivci koní. Letos se díky krásnému jarnímu počasí přišlo podívat i spoustu píseckých a návštěvnost byla tedy vskutku veliká. Zimní pauza každoročně diváky natěší, proto je třeba je nezklamat a zvolit opravdu různorodý program, aby si všichni přišli na své.



XVI. Jihočeská přehlídka plemenných koní

Datum konání: 7. 3. 2015

Zemský hřebčinec Písek státní podnik Vás srdečně zve na XVI. Jihočeskou přehlídku plemenných koní 7. března od 11-ti hodin v areálu hřebčince



1942 Warness ZH se stal preferovaným hřebcem SCHČT

Plemenný hřebec 1942 Warness ZH se pro sezónu 2015 stal preferovaným hřebcem SCHČT, což v praxi znamená:



Vyjádření Svazu chovatelů ČT k plemennému hřebci 6062 Scyris a jeho působení v ZH Písek

Vážení chovatelé, dovolujeme si Vás upozornit na menší zdržení v dodávce ID plemenného hřebce 6062 Scyris, který bude chovatelům k dispozici na stanici hřebců v ZH Písek a jehož připouštěcí poplatek činí 6000,- Kč (členům SCHČT bude nabízen s 50% slevou). Důvodem jsou administrativní problémy vzniklé při převozu hřebce ze stanice v SRN do Čech...